María Elena FLORES VALENCIA : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Klub zastupnika socijalista - Članica

Nacionalne stranke 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Partido Socialista Obrero Español (Španjolska)

Zastupnik 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Odbor za političke poslove
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Srednje Amerike i skupinom Contadora
  • 21-01-1987 / 05-07-1987 : Odbor za političke poslove
  • 21-01-1987 / 05-07-1987 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Srednje Amerike i skupinom Contadora