Isidor W. FRÜH : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član

Nacionalne stranke 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Njemačka)

Potpredsjednik 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za poljoprivredu, ribarstvo i ruralni razvoj

Zastupnik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za poljoprivredu, ribarstvo i hranu

Zamjenik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za proračunski nadzor
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za proračunski nadzor