Seán FLANAGAN : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Klub zastupnika Europskog demokratskog saveza - Član

Nacionalne stranke 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Fianna Fáil Party (Irska)

Zastupnik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za političke poslove
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za provjeru valjanosti mandata
  • 12-02-1985 / 08-09-1985 : Izaslanstvo za odnose s državama Mašreka
  • 09-09-1985 / 09-03-1986 : Izaslanstvo za odnose s Kanadom
  • 11-04-1986 / 20-01-1987 : Izaslanstvo za odnose s državama Mašreka
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za političke poslove

Zamjenik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za razvoj i suradnju
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za razvoj i suradnju