Bruno FRIEDRICH : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 24-07-1984 / 20-06-1987 : Klub zastupnika socijalista - Član

Nacionalne stranke 

  • 24-07-1984 / 20-06-1987 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Njemačka)

Zastupnik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za političke poslove
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Izaslanstvo za odnose s Izraelom
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Izaslanstvo za odnose s Izraelom
  • 21-01-1987 / 20-06-1987 : Odbor za političke poslove

Zamjenik 

  • 26-07-1984 / 11-09-1984 : Odbor za mladež, kulturu, obrazovanje, informiranje i sport
  • 02-10-1984 / 20-01-1987 : Odbor za mladež, kulturu, obrazovanje, informiranje i sport