Ove FICH : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 24-07-1984 / 10-02-1985 : Klub zastupnika socijalista - Član
  • 11-02-1985 / 05-10-1986 : Klub zastupnika socijalista - Potpredsjednik
  • 06-10-1986 / 24-07-1989 : Klub zastupnika socijalista - Član

Nacionalne stranke 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Socialdemokratiet (Danska)

Zastupnik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za proračune
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za poljoprivredu, ribarstvo i ruralni razvoj

Zamjenik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za razvoj i suradnju
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za energetiku, istraživanje i tehnologiju