Ludwig FELLERMAIER : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Klub zastupnika socijalista - Član

Nacionalne stranke 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Njemačka)

Potpredsjednik 

  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Izaslanstvo za odnose s Turskom
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EEZ-a i Turske

Zastupnik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za razvoj i suradnju
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za proračunski nadzor
  • 10-04-1986 / 20-01-1987 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Južne Amerike
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za razvoj i suradnju

Zamjenik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za političke poslove
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za političke poslove