Guido FANTI : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Klub zastupnika komunista i saveznika - Član

Nacionalne stranke 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Partito comunista italiano (Italija)

Potpredsjednik 

  • 25-07-1984 / 19-01-1987 : Europski parlament
  • 25-07-1984 / 19-01-1987 : Predsjedništvo Parlamenta
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Europski parlament
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Predsjedništvo Parlamenta

Zastupnik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za institucijska pitanja
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za mladež, kulturu, obrazovanje, informiranje i sport
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Srednje Amerike i skupinom Contadora
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Srednje Amerike i skupinom Contadora
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za institucijska pitanja
  • 26-10-1987 / 13-03-1989 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Srednje Amerike i skupinom Contadora
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Srednje Amerike i skupinom Contadora

Zamjenik 

  • 26-07-1984 / 29-07-1984 : Odbor za regionalnu politiku i regionalno planiranje
  • 20-12-1984 / 20-01-1987 : Odbor za regionalnu politiku i regionalno planiranje
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za mladež, kulturu, obrazovanje, informiranje i sport