António Jorge de FIGUEIREDO LOPES : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 14-09-1987 / 15-09-1988 : Klub zastupnika liberala i demokratskih reformista - Član

Nacionalne stranke 

  • 14-09-1987 / 15-09-1988 : Partido Social Democrata (Portugal)

Zastupnik 

  • 14-10-1987 / 15-09-1988 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 16-12-1987 / 15-09-1988 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Magreba (Alžir, Maroko i Tunis)

Zamjenik 

  • 14-10-1987 / 15-09-1988 : Odbor za proračune