Sheila FAITH : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Klub zastupnika europskih demokrata - Članica

Nacionalne stranke 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Conservative and Unionist Party (Ujedinjena Kraljevina)

Potpredsjednica 

  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Izaslanstvo za odnose sa Švicarskom
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Izaslanstvo za odnose sa Švicarskom

Zastupnik 

  • 26-07-1984 / 08-10-1984 : Odbor za prava žena
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za promet
  • 21-01-1987 / 20-02-1987 : Odbor za promet i turizam
  • 20-02-1987 / 24-07-1989 : Odbor za energetiku, istraživanje i tehnologiju

Zamjenica 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za regionalnu politiku i regionalno planiranje
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za socijalna pitanja i zapošljavanje