António José FERNANDES : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 01-01-1986 / 13-09-1987 : Klub zastupnika Europskog demokratskog saveza - Član

Nacionalne stranke 

  • 01-01-1986 / 13-09-1987 : Partido Renovador Democratico (Portugal)

Zastupnik 

  • 16-01-1986 / 10-06-1986 : Odbor za razvoj i suradnju
  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Odbor za proračunski nadzor
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Južne Amerike
  • 10-06-1986 / 20-01-1987 : Odbor za regionalnu politiku i regionalno planiranje
  • 21-01-1987 / 13-09-1987 : Odbor za regionalnu politiku i regionalno planiranje
  • 21-01-1987 / 13-09-1987 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Južne Amerike