Léon FATOUS : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Klub zastupnika socijalista - Član

Nacionalne stranke 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Parti socialiste (Francuska)

Zastupnik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za promet
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Srednje Amerike i skupinom Contadora
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Srednje Amerike i skupinom Contadora
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za promet i turizam

Zamjenik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za regionalnu politiku i regionalno planiranje
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za regionalnu politiku i regionalno planiranje