Konstantinos FILINIS : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 28-01-1985 / 16-02-1988 : Klub zastupnika komunista i saveznika - Član
  • 17-02-1988 / 24-07-1989 : Klub zastupnika komunista i saveznika - Potpredsjednik

Nacionalne stranke 

  • 28-01-1985 / 24-07-1989 : Elliniki Aristera (Grčka)

Zastupnik 

  • 11-02-1985 / 20-01-1987 : Odbor za ekonomsku, monetarnu i industrijsku politiku
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Izaslanstvo za odnose s Kanadom
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Izaslanstvo za odnose s Kanadom
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Izaslanstvo za odnose s Kanadom
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za regionalnu politiku i regionalno planiranje
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Izaslanstvo za odnose s Kanadom

Zamjenik 

  • 28-01-1985 / 20-01-1987 : Odbor za poljoprivredu, ribarstvo i hranu
  • 28-01-1985 / 20-01-1987 : Odbor za političke poslove
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za razvoj i suradnju