Gisèle BOCHENEK-FORRAY : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 24-07-1984 / 09-03-1986 : Klub zastupnika socijalista - Članica Predsjedništva
  • 10-03-1986 / 24-07-1989 : Klub zastupnika socijalista - Članica

Nacionalne stranke 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Parti socialiste (Francuska)

Zastupnik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za političke poslove
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Izaslanstvo za odnose s državama Mašreka
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Izaslanstvo za odnose s državama Mašreka
  • 21-01-1987 / 13-09-1987 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Mašreka (Egipat, Jordan, Libanon i Sirija)
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za političke poslove
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Mašreka (Egipat, Jordan, Libanon i Sirija)

Zamjenica 

  • 26-07-1984 / 11-09-1984 : Odbor za energetiku, istraživanje i tehnologiju
  • 12-09-1984 / 20-01-1987 : Odbor za razvoj i suradnju
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za razvoj i suradnju