Michel DEBATISSE : 3. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 06-04-1992 / 18-07-1994 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član

Nacionalne stranke 

  • 06-04-1992 / 18-07-1994 : Centre des démocrates sociaux (Francuska)

Zastupnik 

  • 15-05-1992 / 18-07-1994 : Odbor za razvoj i suradnju
  • 08-06-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose s Estonijom, Latvijom i Litvom
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo za odnose s Estonijom, Latvijom i Litvom
  • 28-05-1993 / 16-09-1993 : Zastupnici Europskog parlamenta u Zajedničkoj skupštini Sporazuma između afričkih, karipskih i pacifičkih država i Europske ekonomske zajednice (AKP – EEZ)
  • 17-09-1993 / 18-07-1994 : Zastupnici Europskog parlamenta u Zajedničkoj skupštini Sporazuma između afričkih, karipskih i pacifičkih država i Europske ekonomske zajednice (AKP – EEZ)
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo za odnose s Estonijom, Latvijom i Litvom