Ramón DIAZ DEL RIO JAUDENES : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Klub zastupnika europskih demokrata - Član

Nacionalne stranke 

  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Alianza Popular (AP) (Španjolska)

Potpredsjednik 

  • 19-01-1988 / 13-03-1989 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Magreba (Alžir, Maroko i Tunis)
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Magreba (Alžir, Maroko i Tunis)

Zastupnik 

  • 14-10-1987 / 24-07-1989 : Odbor za razvoj i suradnju