Elise C.A.M. BOOT : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 24-07-1984 / 08-09-1985 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Članica
  • 09-09-1985 / 05-04-1987 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Članica Predsjedništva
  • 06-04-1987 / 22-06-1989 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Članica
  • 23-06-1989 / 24-07-1989 : Nezavisni zastupnici

Nacionalne stranke 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Christen Democratisch Appèl (Nizozemska)

Predsjednica 

  • 11-02-1985 / 09-03-1986 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Istočne Europe
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Istočne Europe

Potpredsjednica 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Istočne Europe – skupinom I.

Zastupnik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za regionalnu politiku i regionalno planiranje
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za Pravilnik i predstavke
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za Pravilnik, provjeru valjanosti mandata i imunitete
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za regionalnu politiku i regionalno planiranje
  • 20-02-1987 / 24-07-1989 : Odbor za predstavke

Zamjenica 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za institucijska pitanja
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za prava žena
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za pravna pitanja i prava građana
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za pravna pitanja i prava građana
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za prava žena