Beate Ann BROOKES : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Klub zastupnika europskih demokrata - Članica

Nacionalne stranke 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Conservative and Unionist Party (Ujedinjena Kraljevina)

Zastupnik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za mladež, kulturu, obrazovanje, informiranje i sport
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Izaslanstvo za odnose s državama Perzijskog zaljeva
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Izaslanstvo za odnose s državama Perzijskog zaljeva
  • 21-01-1987 / 20-02-1987 : Odbor za mladež, kulturu, obrazovanje, informiranje i sport
  • 20-02-1987 / 24-07-1989 : Odbor za regionalnu politiku i regionalno planiranje

Zamjenica 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za prava žena
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za poljoprivredu, ribarstvo i hranu
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za mladež, kulturu, obrazovanje, informiranje i sport
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za prava žena
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za političke poslove