Georges de BRÉMOND d'ARS : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1994 / 28-11-1994 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član
  • 29-11-1994 / 12-03-1997 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član Predsjedništva
  • 13-03-1997 / 30-06-1999 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1994 / 21-10-1995 : Union pour la démocratie française - Clubs Perspectives et Réalités (Francuska)
  • 22-10-1995 / 30-06-1999 : Union pour la démocratie française - Parti populaire pour la démocratie française (Francuska)

Zastupnik 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Privremeni odbor za zapošljavanje
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za ekonomsku, monetarnu i industrijsku politiku
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Mađarske
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Mađarske
  • 16-01-1997 / 30-06-1999 : Odbor za ekonomsku, monetarnu i industrijsku politiku
  • 16-01-1997 / 30-06-1999 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Mađarske

Zamjenik 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za poljoprivredu i ruralni razvoj
  • 12-09-1994 / 29-04-1996 : Pododbor za monetarnu politiku
  • 29-05-1995 / 15-01-1997 : Odbor za ribarstvo
  • 16-01-1997 / 30-06-1999 : Odbor za poljoprivredu i ruralni razvoj
  • 16-01-1997 / 30-06-1999 : Odbor za ribarstvo
  • 16-01-1997 / 30-06-1999 : Pododbor za monetarnu politiku
  • 16-01-1997 / 30-06-1999 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Rumunjske