Jean-François DENIAU : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 24-07-1984 / 12-12-1985 : Klub zastupnika liberala i demokrata - Član
  • 13-12-1985 / 01-04-1986 : Klub zastupnika liberala i demokratskih reformista - Član

Nacionalne stranke 

  • 24-07-1984 / 01-04-1986 : Union pour la démocratie française (Francuska)

Potpredsjednik 

  • 26-07-1984 / 01-04-1986 : Odbor za političke poslove

Zamjenik 

  • 26-07-1984 / 01-04-1986 : Odbor za vanjske ekonomske odnose