Chrysanthos DIMITRIADIS : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 24-07-1984 / 15-11-1987 : Klub zastupnika europske desnice - Potpredsjednik
  • 16-11-1987 / 31-07-1988 : Klub zastupnika europske desnice - Potpredsjednik

Nacionalne stranke 

  • 24-07-1984 / 31-07-1988 : Ethniki Politiki Enossis (Grčka)

Potpredsjednik 

  • 21-01-1987 / 31-07-1988 : Izaslanstvo za odnose s Ciprom

Zastupnik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za proračunski nadzor
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Izaslanstvo za odnose sa Švicarskom
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Izaslanstvo za odnose s Ciprom
  • 18-04-1986 / 20-01-1987 : Odbor za ekonomsku, monetarnu i industrijsku politiku
  • 18-04-1986 / 20-01-1987 : Odbor za Pravilnik i predstavke
  • 21-01-1987 / 31-07-1988 : Odbor za predstavke
  • 21-01-1987 / 31-07-1988 : Odbor za proračunski nadzor

Zamjenik 

  • 24-09-1984 / 16-12-1985 : Odbor za proračune
  • 24-09-1984 / 17-04-1986 : Odbor za Pravilnik i predstavke
  • 21-01-1987 / 31-07-1988 : Odbor za Pravilnik, provjeru valjanosti mandata i imunitete
  • 21-01-1987 / 31-07-1988 : Odbor za ekonomsku, monetarnu i industrijsku politiku