Carlos BARRAL AGESTA : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Klub zastupnika socijalista - Član

Nacionalne stranke 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Partido Socialista Obrero Español (Španjolska)

Zastupnik 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 24-02-1986 / 20-01-1987 : Izaslanstvo za odnose s državama Perzijskog zaljeva
  • 21-01-1987 / 05-07-1987 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača

Zamjenik 

  • 14-01-1986 / 23-05-1986 : Odbor za regionalnu politiku i regionalno planiranje
  • 23-05-1986 / 20-01-1987 : Odbor za mladež, kulturu, obrazovanje, informiranje i sport
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za mladež, kulturu, obrazovanje, informiranje i sport