Dominique BAUDIS : 7. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 14-07-2009 / 22-06-2011 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (kršćanski demokrati) - Član

Nacionalne stranke 

  • 14-07-2009 / 22-06-2011 : Union pour un Mouvement Populaire (Francuska)

Potpredsjednik 

  • 16-07-2009 / 22-06-2011 : Odbor za vanjske poslove

Zastupnik 

  • 16-09-2009 / 22-06-2011 : Izaslanstvo za odnose s državama Mašreka
  • 16-09-2009 / 22-06-2011 : Izaslanstvo u Parlamentarnoj skupštini Unije za Mediteran

Zamjenik 

  • 16-07-2009 / 22-06-2011 : Odbor za kulturu i obrazovanje
  • 16-09-2009 / 22-06-2011 : Izaslanstvo za odnose s Palestinskim zakonodavnim vijećem

all-activities 

Izvješće/Izvješća ‒ u svojstvu izvjestitelja 
U nadležnom parlamentarnom odboru imenuje se izvjestitelj koji sastavlja izvješće o zakonodavnim ili proračunskim prijedlozima ili drugim temama. Pri izradi izvješća izvjestitelji se smiju savjetovati s relevantnim stručnjacima i dionicima. Nadležni su i za sastavljanje kompromisnih amandmana i pregovore s izvjestiteljima u sjeni. Izvješća usvojena na razini odbora razmatraju se i o njima se glasuje na plenarnoj sjednici. Članak 55 Poslovnika

Prijedlog/Prijedlozi rezolucija 
Zastupnici mogu podnijeti pojedinačni prijedlog rezolucije na temu iz područja djelovanja EU-a. Taj se prijedlog prosljeđuje nadležnom odboru na razmatranje. Članak 143. Poslovnika

Parlamentarno pitanje/Parlamentarna pitanja 
Pitanja za usmeni odgovor s raspravom može podnijeti odbor, klub zastupnika ili najmanje 5 % zastupnika u Parlamentu. Pitanja se upućuju drugim institucijama EU-a. Konferencija predsjednika odlučuje hoće li i kojim redoslijedom pitanja biti uvrštena u konačni prijedlog dnevnog reda plenarne sjednice. Članak 128. Poslovnika

Izjave 

Izjava o financijskim interesima