Carlos Manuel BENCOMO MENDOZA : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Klub zastupnika liberala i demokratskih reformista - Član

Nacionalne stranke 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Grupo Mixto Senado (Španjolska)

Potpredsjednik 

  • 21-01-1987 / 05-07-1987 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Južne Amerike

Zastupnik 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Odbor za promet
  • 21-01-1987 / 05-07-1987 : Odbor za promet i turizam

Zamjenik 

  • 24-01-1986 / 20-01-1987 : Odbor za regionalnu politiku i regionalno planiranje
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za regionalnu politiku i regionalno planiranje