Antonino BUTTAFUOCO : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Klub zastupnika europske desnice - Zamjenik rizničara

Nacionalne stranke 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Movimento sociale italiano - Destra nazionale (Italija)

Potpredsjednik 

  • 23-05-1985 / 20-01-1987 : Odbor za promet
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Izaslanstvo za odnose s Japanom
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Izaslanstvo za odnose s Australijom i Novim Zelandom

Zastupnik 

  • 26-07-1984 / 22-05-1985 : Odbor za promet
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Izaslanstvo za odnose s Australijom i Novim Zelandom
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Izaslanstvo za odnose s Australijom i Novim Zelandom
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za promet i turizam

Zamjenik 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za poljoprivredu, ribarstvo i ruralni razvoj