Dimitrios ADAMOU : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 24-07-1984 / 18-09-1987 : Klub zastupnika komunista i saveznika - Član

Nacionalne stranke 

  • 24-07-1984 / 18-09-1987 : Kommounistiko Komma Elladas (Grčka)

Potpredsjednik 

  • 11-02-1985 / 09-03-1986 : Izaslanstvo za odnose s Ciprom
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Izaslanstvo za odnose s Ciprom

Zastupnik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za poljoprivredu, ribarstvo i hranu
  • 21-01-1987 / 18-09-1987 : Odbor za poljoprivredu, ribarstvo i ruralni razvoj
  • 21-01-1987 / 18-09-1987 : Izaslanstvo za odnose s Ciprom

Zamjenik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za promet
  • 21-01-1987 / 18-09-1987 : Odbor za promet i turizam