Roland BLUM : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 20-03-1986 / 03-04-1987 : Klub zastupnika liberala i demokratskih reformista - Član

Nacionalne stranke 

  • 20-03-1986 / 03-04-1987 : Union pour la démocratie française (Francuska)

Zastupnik 

  • 09-06-1986 / 20-01-1987 : Odbor za energetiku, istraživanje i tehnologiju
  • 21-01-1987 / 03-04-1987 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača