José Miguel BUENO VICENTE : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Klub zastupnika socijalista - Član
  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Klub zastupnika socijalista - Član

Nacionalne stranke 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Partido Socialista Obrero Español (Španjolska)
  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Partido Socialista Obrero Español (Španjolska)

Zastupnik 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Odbor za ekonomsku, monetarnu i industrijsku politiku
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Izaslanstvo za odnose s Odborom zastupnika EFTA-e
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za ekonomsku, monetarnu i industrijsku politiku
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Izaslanstvo za odnose s Norveškom

Zamjenik 

  • 14-01-1986 / 20-01-1987 : Odbor za energetiku, istraživanje i tehnologiju
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za energetiku, istraživanje i tehnologiju
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za regionalnu politiku i regionalno planiranje