Jean-Paul BACHY : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 24-07-1984 / 23-06-1988 : Klub zastupnika socijalista - Član

Nacionalne stranke 

  • 24-07-1984 / 23-06-1988 : Parti socialiste (Francuska)

Predsjednik 

  • 26-10-1987 / 23-06-1988 : Izaslanstvo za odnose s Izraelom

Zastupnik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za socijalna pitanja i zapošljavanje
  • 11-02-1985 / 09-03-1986 : Izaslanstvo za odnose s Kanadom
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Izaslanstvo za odnose s Kanadom
  • 21-01-1987 / 26-10-1987 : Izaslanstvo za odnose s državama Perzijskog zaljeva
  • 21-01-1987 / 23-06-1988 : Odbor za socijalna pitanja i zapošljavanje

Zamjenik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za ekonomsku, monetarnu i industrijsku politiku
  • 21-01-1987 / 23-06-1988 : Odbor za mladež, kulturu, obrazovanje, informiranje i sport