Magdeleine ANGLADE : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 24-07-1984 / 11-10-1987 : Klub zastupnika Europskog demokratskog saveza - Članica
  • 12-10-1987 / 24-07-1989 : Klub zastupnika Europskog demokratskog saveza - Članica Predsjedništva

Nacionalne stranke 

  • 24-07-1984 / 07-02-1988 : Centre national des indépendents et paysans (Francuska)
  • 08-02-1988 / 24-07-1989 : Centre national des indépendants (Francuska)

Potpredsjednica 

  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Izaslanstvo za odnose sa SAD-om
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Izaslanstvo za odnose sa SAD-om

Zastupnik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za političke poslove
  • 21-01-1987 / 20-02-1987 : Odbor za ekonomsku, monetarnu i industrijsku politiku
  • 22-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za prava žena
  • 20-02-1987 / 18-12-1987 : Odbor za proračunski nadzor

Zamjenica 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za socijalna pitanja i zapošljavanje
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za institucijska pitanja
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za političke poslove