Carla BARBARELLA : 1. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Klub zastupnika komunista i saveznika - Članica

Nacionalne stranke 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Partito comunista italiano (Italija)

Potpredsjednica 

  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Odbor za proračune

Zastupnik 

  • 20-07-1979 / 20-01-1982 : Odbor za poljoprivredu
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Izaslanstvo u Zajedničkom odboru Europskog parlamenta i portugalskog parlamenta