Carla BARBARELLA : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Klub zastupnika komunista i saveznika - Članica

Nacionalne stranke 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Partito comunista italiano (Italija)

Potpredsjednica 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za proračune
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Južne Amerike
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Južne Amerike

Zastupnik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za proračunski nadzor
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Južne Amerike
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za proračune
  • 14-03-1987 / 24-07-1989 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Srednje Amerike i skupinom Contadora

Zamjenica 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za razvoj i suradnju
  • 27-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za provjeru valjanosti mandata
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za proračunski nadzor
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za razvoj i suradnju