Erik Bernhard BLUMENFELD : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član

Nacionalne stranke 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Njemačka)

Zastupnik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za političke poslove
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Izaslanstvo za odnose sa SAD-om
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Izaslanstvo za odnose sa SAD-om
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Izaslanstvo za odnose sa SAD-om
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za političke poslove
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Izaslanstvo za odnose sa SAD-om

Zamjenik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za vanjske ekonomske odnose
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za vanjske ekonomske odnose