Jørgen BØGH : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 24-07-1984 / 31-08-1987 : Klub zastupnika Duga: Federacija Saveza zelenih i europske alternative, Agelev-Ecola, Danskog pučkog pokreta protiv članstva u Europskoj zajednici i Europskog slobodnog saveza u Europskom parlamentu - Član

Nacionalne stranke 

  • 24-07-1984 / 31-08-1987 : Folkebevægelsen mod EF (Danska)

Potpredsjednik 

  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Sjeverne Europe i Nordijskim vijećem
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Sjeverne Europe i Nordijskim vijećem
  • 21-01-1987 / 31-08-1987 : Izaslanstvo za odnose s Norveškom

Zastupnik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za mladež, kulturu, obrazovanje, informiranje i sport
  • 21-01-1987 / 31-08-1987 : Odbor za mladež, kulturu, obrazovanje, informiranje i sport

Zamjenik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za socijalna pitanja i zapošljavanje
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za socijalna pitanja i zapošljavanje