Luc Ch.H. BEYER DE RYKE : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 24-07-1984 / 12-12-1985 : Klub zastupnika liberala i demokrata - Član
  • 13-12-1985 / 24-07-1989 : Klub zastupnika liberala i demokratskih reformista - Član

Nacionalne stranke 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Parti réformateur libéral (Belgija)

Predsjednik 

  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Izaslanstvo za odnose s državama Mašreka
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Izaslanstvo za odnose s državama Mašreka
  • 26-10-1987 / 13-03-1989 : Izaslanstvo za odnose s Turskom
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EEZ-a i Turske

Zastupnik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za razvoj i suradnju
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za razvoj i suradnju

Zamjenik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za mladež, kulturu, obrazovanje, informiranje i sport
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za političke poslove