Rudi ARNDT : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Klub zastupnika socijalista - Predsjednik

Nacionalne stranke 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Njemačka)

Zastupnik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za proračune
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za proračune

Zamjenik 

  • 12-09-1984 / 20-01-1987 : Odbor za proračunski nadzor
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za proračunski nadzor