Dario ANTONIOZZI : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 24-07-1984 / 05-04-1987 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član
  • 06-04-1987 / 24-07-1989 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član Predsjedništva

Nacionalne stranke 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Democrazia cristiana (Italija)

Zastupnik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za političke poslove
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Izaslanstvo za odnose s Narodnom Republikom Kinom
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za političke poslove
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Izaslanstvo za odnose s Norveškom
  • 10-04-1987 / 24-07-1989 : Odbor za proračunski nadzor
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Izaslanstvo za odnose s Narodnom Republikom Kinom

Zamjenik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za institucijska pitanja
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za pravna pitanja i prava građana