Giuseppe AMADEI : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Klub zastupnika socijalista - Član Predsjedništva

Nacionalne stranke 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Partito socialista democratico italiano (Italija)

Predsjednik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za Pravilnik i predstavke
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za Pravilnik, provjeru valjanosti mandata i imunitete

Zastupnik 

  • 26-07-1984 / 27-07-1984 : Odbor za institucijska pitanja
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za političke poslove
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za političke poslove
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za predstavke

Zamjenik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za vanjske ekonomske odnose
  • 21-07-1987 / 24-07-1989 : Odbor za poljoprivredu, ribarstvo i ruralni razvoj