José María ALVAREZ DE EULATE PEÑARANDA : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 01-01-1986 / 05-04-1987 : Klub zastupnika europskih demokrata - Član
  • 06-04-1987 / 05-07-1987 : Klub zastupnika europskih demokrata - Član Predsjedništva
  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Klub zastupnika europskih demokrata - Član Predsjedništva

Nacionalne stranke 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Coalición Popular (Španjolska)
  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Alianza Popular (AP) (Španjolska)

Zastupnik 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Odbor za regionalnu politiku i regionalno planiranje
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Sjeverne Europe i Nordijskim vijećem
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Istočne Europe – skupinom II.
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za regionalnu politiku i regionalno planiranje

Zamjenik 

  • 18-02-1986 / 20-01-1987 : Odbor za ekonomsku, monetarnu i industrijsku politiku
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za ekonomsku, monetarnu i industrijsku politiku