Victor ABENS : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 24-07-1984 / 05-04-1987 : Klub zastupnika socijalista - Potpredsjednik
  • 06-04-1987 / 24-07-1989 : Klub zastupnika socijalista - Član

Nacionalne stranke 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Parti ouvrier socialiste luxembourgeois (Luksemburg)

Potpredsjednik 

  • 11-02-1985 / 31-12-1985 : Izaslanstvo u Zajedničkom odboru Europskog parlamenta i španjolskog parlamenta

Zastupnik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za proračune
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za mladež, kulturu, obrazovanje, informiranje i sport

Zamjenik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za poljoprivredu, ribarstvo i hranu
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za proračune