Roger FAJARDIE : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 24-07-1984 / 25-08-1987 : Klub zastupnika socijalista - Član

Nacionalne stranke 

  • 24-07-1984 / 25-08-1987 : Parti socialiste (Francuska)

Predsjednik 

  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Izaslanstvo za odnose s Izraelom
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Izaslanstvo za odnose s Izraelom
  • 21-01-1987 / 25-08-1987 : Izaslanstvo za odnose s Izraelom

Potpredsjednik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za mladež, kulturu, obrazovanje, informiranje i sport

Zastupnik 

  • 21-01-1987 / 25-08-1987 : Odbor za mladež, kulturu, obrazovanje, informiranje i sport

Zamjenik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za političke poslove
  • 21-01-1987 / 25-08-1987 : Odbor za političke poslove