Ioannis BOUTOS : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 24-07-1984 / 31-07-1985 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član Predsjedništva
  • 01-08-1985 / 09-03-1986 : Klub zastupnika Europskog demokratskog saveza - Član
  • 10-03-1986 / 24-07-1989 : Klub zastupnika Europskog demokratskog saveza - Potpredsjednik

Nacionalne stranke 

  • 24-07-1984 / 31-07-1985 : Nea Dimokratia (Grčka)
  • 01-08-1985 / 24-07-1989 : Indépendent (Grčka)

Zastupnik 

  • 26-07-1984 / 17-02-1986 : Odbor za političke poslove
  • 19-02-1986 / 20-01-1987 : Odbor za proračune
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Izaslanstvo za odnose s državama južne Azije
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Izaslanstvo za odnose sa SAD-om
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za političke poslove
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Izaslanstvo za odnose sa SAD-om

Zamjenik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za poljoprivredu, ribarstvo i hranu
  • 24-02-1986 / 20-01-1987 : Odbor za političke poslove
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za poljoprivredu, ribarstvo i ruralni razvoj