Undine-Uta BLOCH von BLOTTNITZ : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Klub zastupnika zelenih u Europskom parlamentu - Članica

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Bündnis 90/die Grünen (Njemačka)

Zastupnik 

  • 21-07-1994 / 30-09-1994 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 29-09-1994 / 15-01-1997 : Odbor za istraživanje, tehnološki razvoj i energetiku
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo za odnose s Australijom i Novim Zelandom
  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Južne Amerike
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Južne Amerike
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo za odnose s Australijom i Novim Zelandom
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Izaslanstvo za odnose s Japanom
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za istraživanje, tehnološki razvoj i energetiku
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Izaslanstvo za odnose s Japanom
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Izaslanstvo za odnose s Japanom

Zamjenica 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za proračune
  • 30-09-1994 / 15-01-1997 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 12-05-1997 / 19-07-1999 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru Europskog gospodarskog prostora (EGP)