Monique BADÉNES : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 06-01-1989 / 24-07-1989 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Članica

Nacionalne stranke 

  • 06-01-1989 / 24-07-1989 : Union pour la démocratie française (Francuska)

Zastupnik 

  • 13-03-1989 / 24-07-1989 : Odbor za razvoj i suradnju
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Izaslanstvo za odnose s Kanadom

Zamjenica 

  • 13-03-1989 / 24-07-1989 : Odbor za prava žena
  • 13-03-1989 / 24-07-1989 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača