Alfons BOESMANS : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 04-11-1985 / 24-07-1989 : Klub zastupnika socijalista - Član

Nacionalne stranke 

  • 04-11-1985 / 24-07-1989 : Socialistische Partij (Belgija)

Zastupnik 

  • 15-11-1985 / 20-01-1987 : Odbor za institucijska pitanja
  • 15-11-1985 / 20-01-1987 : Odbor za političke poslove
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za institucijska pitanja
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Srednje Amerike i skupinom Contadora
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Srednje Amerike i skupinom Contadora

Zamjenik 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za političke poslove