Gérard BENHAMOU : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 09-09-1987 / 24-07-1989 : Klub zastupnika liberala i demokratskih reformista - Član

Nacionalne stranke 

  • 09-09-1987 / 24-07-1989 : Parti radical (Francuska)

Zastupnik 

  • 14-10-1987 / 13-06-1988 : Odbor za socijalna pitanja i zapošljavanje
  • 13-06-1988 / 24-07-1989 : Odbor za mladež, kulturu, obrazovanje, informiranje i sport

Zamjenik 

  • 14-10-1987 / 24-07-1989 : Odbor za socijalna pitanja i zapošljavanje
  • 14-10-1987 / 24-07-1989 : Odbor za vanjske ekonomske odnose