Denis BAUDOUIN : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Klub zastupnika Europskog demokratskog saveza - Član

Nacionalne stranke 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Rassemblement pour la République (Francuska)

Predsjednik 

  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Magreba
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Magreba (Alžir, Maroko i Tunis)
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Magreba (Alžir, Maroko i Tunis)

Zastupnik 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za mladež, kulturu, obrazovanje, informiranje i sport
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za Pravilnik, provjeru valjanosti mandata i imunitete

Zamjenik 

  • 26-07-1984 / 14-01-1985 : Odbor za socijalna pitanja i zapošljavanje
  • 15-01-1985 / 20-01-1987 : Odbor za političke poslove
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za mladež, kulturu, obrazovanje, informiranje i sport