Otto BARDONG : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1994 / 27-07-1994 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član
  • 28-07-1994 / 19-07-1999 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član Predsjedništva

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Njemačka)

Kvestor 

  • 20-07-1994 / 13-01-1997 : Europski parlament
  • 20-07-1994 / 13-01-1997 : Predsjedništvo Parlamenta
  • 15-01-1997 / 19-07-1999 : Europski parlament
  • 15-01-1997 / 19-07-1999 : Predsjedništvo Parlamenta

Zastupnik 

  • 20-07-1994 / 13-01-1997 : Kvestori
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za proračune
  • 29-09-1994 / 15-01-1997 : Odbor za proračunski nadzor
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo za odnose s Rusijom
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo za odnose s Rusijom
  • 14-12-1995 / 17-07-1996 : Privremeni istražni odbor za tranzitni sustav Zajednice
  • 18-07-1996 / 13-03-1997 : Privremeni istražni odbor za tranzitni sustav Zajednice
  • 15-01-1997 / 19-07-1999 : Kvestori
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za proračune
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za proračunski nadzor

Zamjenik 

  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Izaslanstvo za odnose s Rusijom
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Izaslanstvo za odnose s transkavkaskim republikama: Armenijom, Azerbajdžanom i Gruzijom
  • 14-10-1997 / 30-11-1997 : Izaslanstvo za odnose s Rusijom
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Izaslanstvo za odnose s transkavkaskim republikama: Armenijom, Azerbajdžanom i Gruzijom
  • 01-12-1997 / 23-02-1999 : Izaslanstvo u Odboru za parlamentarnu suradnju EU-a i Rusije
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Izaslanstvo u Odboru za parlamentarnu suradnju EU-a i Rusije
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Izaslanstvo za odnose s transkavkaskim republikama: Armenijom, Azerbajdžanom i Gruzijom