Ettore Giovanni ANDENNA : 2. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 02-02-1987 / 24-07-1989 : Klub zastupnika socijalista - Član

Nacionalne stranke 

  • 02-02-1987 / 24-07-1989 : Partito socialista democratico italiano (Italija)

Zastupnik 

  • 15-05-1987 / 24-07-1989 : Odbor za proračunski nadzor
  • 21-01-1988 / 24-07-1989 : Izaslanstvo za odnose s Maltom

Zamjenik 

  • 15-05-1987 / 24-07-1989 : Odbor za mladež, kulturu, obrazovanje, informiranje i sport