Yves FRÉMION : 3. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 20-12-1991 / 18-07-1994 : Klub zastupnika zelenih u Europskom parlamentu - Član

Nacionalne stranke 

  • 20-12-1991 / 18-07-1994 : Les Verts-Europe-Ecologie (Francuska)

Zastupnik 

  • 15-01-1992 / 31-01-1994 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EZ-a i Austrije
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za kulturu, mladež, obrazovanje i medije
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Austrije