Bruno BOISSIÈRE : 3. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 11-12-1991 / 26-01-1992 : Klub zastupnika zelenih u Europskom parlamentu - Član
  • 27-01-1992 / 18-07-1994 : Klub zastupnika zelenih u Europskom parlamentu - Potpredsjednik

Nacionalne stranke 

  • 11-12-1991 / 18-07-1994 : Les Verts-Europe-Ecologie (Francuska)

Potpredsjednik 

  • 12-02-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EZ-a i Malte
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EZ-a i Malte
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Malte

Zastupnik 

  • 12-12-1991 / 14-01-1992 : Odbor za promet i turizam
  • 15-01-1992 / 12-02-1992 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EZ-a i Malte
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za regionalnu politiku, regionalno planiranje i odnose s regionalnim lokalnim tijelima vlasti
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za institucijska pitanja